У Бердичеві поліцейські виявили заборонені в обігу безакцизні цигарки та тютюн

Дата: 07.10.2022 14:39

5 жовтня під час перевірки транспортного засобу патрульні Бердичівського РВ поліції у багажному відділенні виявили понад 100 пачок цигарок без належних марок акцизу та два мішки тютюну. Нині відносно водія складені адміністративні матеріали та проводиться відповідна перевірка.

Під час патрулювання вуличної мережі у райцентрі інспектори СРПП зупинили автомобіль «ВАЗ-2109» під керуванням 44-річного місцевого жителя.

При поверхневій перевірці транспортного засобу патрульні виявили чималий вантаж: 110 пачок цигарок без належних марок акцизу та два мішки тютюну.

За таких обставин на місце події була викликана слідчо-оперативна група райвідділу , працівники якої вилучили виявлене.

Відносно водія правоохоронці склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 164-5 ( Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) КУпАП. У подальшому їх буде направлено до суду для прийняття рішення згідно із чинним законодавством.

Слід зазначити, що такі протиправні дії караються штрафом від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тютюнових виробів.

Бердичівський районний відділ поліції