Професійне свято відзначили освітяни громади

Дата: 29.09.2022 16:18

Щороку першої неділі жовтня освітяни відзначають професійне свято. Почесна, благородна та багато в чому самовіддана праця вчителя, вихователя наповнена глибоким духовним змістом та завжди користується особливою повагою в суспільстві.

Іноді дивуєшся, звідки у вчителя стільки сил і натхнення?  Як він, не дивлячись на буденну «паперову» роботу (плани, журнали), віддає своє серце професії, розуміючи, що  кожен  урок –головний, кожен учень – важливий, кожна мить – неповторна, а кожна людина – унікальна. Це, безперечно, заслуговує на повагу і глибоку вдячність з боку учнів та їх батьків.

Сьогодні, 29 вересня,  до Райгородоцького ліцею прибула чимала когорта працівників освіти громади для того, щоб разом відзначити професійне свято. Під час заходу освітянам дякували за душевне тепло, за мудрість, за  чесність та  величезне терпіння, за вміння  знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців та науковців, адже освіта завжди була та залишається міцним фундаментом, на якому держава будує своє майбутнє. Педагогічні колективи та окремих педагогів громади відзначили грамотами та подарунками. Атмосфера заходу була насправді теплою та дружньою, подарувала прекрасні моменти, які назавжди закарбуються у пам’яті і серцях вчителів, вихователів, учнів.

Бажаємо всім освітянам наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.