Дата: 08.09.2022 15:24

• РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Двадцять п'ята сесія                         с.Райгородок                              VIIІ скликання

від  02.09.2022 року                                                                                         № 639

Про зміну функціонального призначення будівлі

З метою раціонального використання майна комунальної власності, відповідно до ст.ст. 24, 135 Господарського кодексу України, ст.ст. 26,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши лист КНП «Райгородоцький Центр ПМСД», в зв’язку з введенням в експлуатацію новозбудованого приміщення амбулаторії в с.Райгородок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  сільська рада

ВИРІШИЛА

1. Припинити Комунальному некомерційному підприємству «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 44203292) право оперативного управління майном - будівлі  амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Райгородок, по вул.Соборній,23А     загальною площею 254,5 м2 .
  2. Змінити функціональне призначення будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Райгородок, по вул.Соборній,23А та визначити її, як громадська будівля (для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб).
  3. Директору КНП «Райгородоцький Центр ПМСД» здійснити в установленому порядку передачу майна згідно п.1 даного рішення на баланс Райгородоцької сільської ради.
  4. Відділу з юридичних питань та комунального майна вжити заходи для здійснення державної реєстрації права комунальної власності на громадську будівлю за адресою Бердичівський район, село Райгородок, вул.Соборна,23А.

Сільський голова                                                               Максим САМЧИК