Бердичівські слідчі оголосили про підозру місцевому жителю у вчиненні ДТП

Дата: 16.08.2022 14:41

Днями, поліцейські Бердичівського районного відділу повідомили про підозру чоловікові, який кількома тижнями раніше вчинив дорожньо-транспортну пригоду. Досудове розслідування триває.

Як встановили правоохоронці, удень 31 липня 35-річний містянин, керуючи автомобілем «Daewoo Nexia», на автодорозі Бердичів – Хмільник, поблизу с. Райгородка, не впорався з керуванням та допустив бокове зіткнення із автомобілем ВАЗ 21101 під керуванням 61-річного бердичівлянина, який рухався у зустрічному напрямку.

У результаті ДТП 60-річна пасажирка ВАЗівки, отримала тілесні ушкодження. Медики діагностували у жінки травму плечового суглобу.

Зібравши необхідні свідчення та докази, слідчі повідомили 35-річному водію про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Процесуальне керівництво здійснювала Бердичівська окружна прокуратура.

Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років обмеженням волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Бердичівський районний відділ поліції