Бердичівські поліцейські викрили причетних до привласнення чужого майна

Дата: 15.08.2022 08:56

Наприкінці липня до поліції від 39-річної бердичівлянки надійшло повідомлення про крадіжку гаманця з її сумочки.

У результаті проведених заходів працівники кримінальної поліції встановили причетність до правопорушення 42-річної раніше судимої місцевої жительки. Жінка у скоєному зізналася та розповіла, що уже встигла витратити понад 3,5 тисячі викрадених грошей.

За допомогою до поліцейських звернувся 27-річний житель райцентру. Чоловік розповів, що з прилавку його магазину зник газовий балончик дратівливої дії.

З’ясовуючи обставини події, поліцейські перевірили записи з камер відеонагляду та встановили причетність до крадіжки 52-річного бердичівлянина. Чоловік у скоєному зізнався та пояснив, що викрав газовий балончик для власної безпеки.

Розшукали оперативники і причетного до крадіжки мобільного телефону у жителя с. Лісової Слобідки Райгородоцької громади. Чоловік звернувся до поліції із відповідною заявою та розповів, що за місцем проживання виявив відсутність мобільного телефону.

Правоохоронці встановили причетність до кримінального діяння 30-річного односельчанина заявника. Чоловік у скоєному зізнався, викрадений гаджет поліцейські у нього вилучили. Нині триває з’ясування всіх обставин у рамках кримінального провадження.

11 серпня слідчі Бердичівського райвідділу за процесуального керівництва окружної прокуратури двом місцевим жителям повідомили про підозри у вчинених правопорушеннях, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Відповідно до чинного законодавства за таємне викрадення чужого майна в умовах воєнного стану визначено покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.

Бердичівський районний відділ поліції