Про прийняття в комунальну власність амбулаторії в с.Райгородок

Дата: 08.11.2021 11:09

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

П'ятнадцята  сесія                                                                               VIIІ скликання

від  03.11.2021р.                                                                                               № 445

Про прийняття в комунальну

власність амбулаторії в с.Райгородок

Відповідно до ст.ст.92,1021,122 Земельного кодексу України, ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови  Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи акт приймання-передачі підписаний з Департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації від 07.10.2021р. та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в комунальну власність та оформити право комунальної власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна: «Амбулаторія з житлом на 1-2 лікаря» за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Райгородок, вулиця Соборна,23.
  2. Уповноважити начальника відділу з юридичних питань та комунального майна апарату сільської ради Вороновича С.М. на здійснення всіх заходів, передбачених діючим законодавством України щодо державної реєстрації права комунальної власності на вказаний в п.1 об’єкт.
  3. Передати в оперативне управління (на баланс) Комунальному некомерційному підприємству «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ  38742097) об’єкт нерухомого майна: Абулаторію з житлом на 1-2 лікаря по вул.Соборна,23 в с.Райгородок.
  4. Передати в постійне користування  Комунальному некомерційному підприємству «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області земельну ділянку комунальної власності площею 0,2050 га, кадастровий номер 1820885201:04:005:8051, за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н., с.Райгородок, вул.Соборна,23.

Сільський голова                                                           Максим САМЧИК