Про внесення змін  до рішення 9 сесії від 22.04.2021р.№242

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята     сесія                                                               VIІI скликання

від 22.04.2021р.                                                                                         415

Про внесення змін

до рішення 9 сесії

від 22.04.2021р.№242

Відповідно до ст. 26,33 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8,50 Закону України «Про землеустрій», ст.19,20 Земельного Кодексу України, та заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, архітектури, містобудування  та благоустрою апарату сільської ради Гегач О.В. та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення 9 серії Райгородоцької сільської ради  від 22.04.2021 р. №242 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (присадибні ділянки)», а саме :  п.14  та 14.1 викласти в  новій редакції .

«14.Затвердити громадянці Філонюк Ірині Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у разі зміни їх цільового призначення площею 0,1494 га для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с.Райгородок,вул..Соборна.

14.1 Змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності громадянці Філонюк Ірині Іванівні  земельну ділянку площею 0,1494 га кадастровий номер 1820885201:04:005:8034 для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою с.Райгородок, вул..Соборна.»

2.Рекомендувати гр..Філонюк І.І.  зареєструвати зміну цільового призначення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Сільський голова                                         Максим САМЧИК