Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність

Дата: 03.09.2021 10:52

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тринадцята   сесія                                                                          VIII скликання

від   30.08. 2021 р.                                                                                     № 365

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою та передачу у власність

Відповідно до ст.26,33 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8,25,55 Закону України «Про землеустрій » ст.12,40,116,118,121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити громадянці Кушнірук Валентині Володимирівні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення( відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості)   площею  0,2500 га.

1.1. Передати у власність громадянці Кушнірук Валентині Володимирівні земельну ділянку площею 0,2500га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район,с.Буряки, вулиця Михайлівська,59 кадастровий номер 1820885200:01:002:8085, для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Затвердити громадянці Татарчук Ганні  Павлівні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості)   площею  0,1814 га.

2.1. Передати у власність громадянці Татарчук Ганні  Павлівні   земельну ділянку площею 0,1814га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, с.Обухівка, кадастровий номер 1820883602:07:001:8046, для для ведення особистого селянського господарства.

3. Затвердити громадянці Татарчук Ганні  Павлівні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості)   площею  0,1542 га.

3.1. Передати у власність громадянці Татарчук Ганні  Павлівні   земельну ділянку площею 0,1542га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, с.Обухівка, вулиця Віталія Лонського,44 кадастровий номер 1820883602:07:001:8142, для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4. Затвердити громадянину  Ковальчуку Миколі Володимировичу   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості)   площею  0,2500 га.

4.1. Передати у власність громадянину  Ковальчуку Миколі Володимировичу   земельну ділянку площею 0,2500га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, с.Бистрик, вулиця Ніни Сосніної,5 кадастровий номер 1820880601:03:002:0287, для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.Затвердити громадянину Трондюку Олександру Олександровичу технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2500га.,  за адресою Житомирська область, Бердичівський район,  с.Озадівка,  вул.Молодіжна, 36.

5.1.Передати у власність громадянину Трондюку Олександру Олександровичу земельну ділянку площею 0,2500 га.,  за адресою :  Житомирська область, Бердичівський район,  с.Озадівка                                   вул. Молодіжна, 36  кадастровий номер 1820884501:11:001:8071  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

6.Затвердити громадянам Степанюк Надії Євгенівні, Петрук Валентині Євгеніївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га в спільну сумісну власність, за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Мартинівка,  вулиця Гагаріна, буд.13

6.1. Передати у власність громадянці Степанюк Надії Євгенівні, Петрук Валентині Євгеніївні земельну ділянку площею 0,2500 га, в спільну сумісну власність, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є їх власністю за адресою Житомирська область, Бердичівський район с. Мартинівка, вул.Гагаріна, буд.13,кадастровий номер 1820885204:02:002:0012 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

7. Затвердити громадянину  Лубчинському Станіславу Станіславовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості)   площею  0,2500 га.

7.1. Передати у власність громадянину  Лубчинському Станіславу Станіславовичу   земельну ділянку площею 0,2500га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, с.Бистрик, пров. Весняний,2 кадастровий номер 1820880601:03:002:0291, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

8. Рекомендувати громадянці зареєструвати право власності на      вказані земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

Сільський голова                                               Максим САМЧИК