Про припинення права користування земельними ділянками громадянами

Дата: 03.09.2021 10:40

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
РІШЕННЯ

Тринадцята    сесія                                                                       VIII скликання

від   30.08. 2021 р.                                                                     № 357

Про припинення права
користування земельними ділянками
громадянами

Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, архітектури, містобудування  та благоустрою апарату сільської ради  Гегач О.В., керуючись ст. 12, 122, 141, Земельного кодексу України, ст..12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи заяви громадян та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:
1.    Припинити гр. Римару Сергію Петровичу  право користування земельною ділянкою площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства, за адресою с. Гардишівка, в зв’язку з добровільною відмовою.
2.    Припинити гр. Мішалову Олександру Михайловичу  право користування земельною ділянкою площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства, за адресою с. Гардишівка вул..Гагаріна,  в зв’язку з добровільною відмовою.
3.    Припинити гр. Прищепі Марії Петрівні  право користування земельною ділянкою площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства,  в межах с.Обухівка
4.    Припинити гр. Прищепі Марії Петрівні  право користування земельною ділянкою площею 0,14 га для ведення особистого селянського господарства,  в межах с.Обухівка .
5.    Припинити гр.Мацюку Володимиру Броніславовичу право користування земельною ділянкою площею 0,27 га (город ) в межах с.Озадівка, вул.Шевченка в зв’язку з добровільною відмовою.
6.    Припинити гр. Лопатьєву Олександру Семеновичу   право користування земельною ділянкою площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Кустин  вул. Польова,67,  в зв’язку з добровільною відмовою.

7.     Припинити гр. Прокофєвої  Оксани Володимирівни  право користування земельною ділянкою площею 0,2700 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Бистрик  вул. Радісна, 3,  в зв’язку з добровільною відмовою.
8.Віднести вказані земельні ділянки до земель запасу (16.00).
9.Головному спеціалісту відділу земельни відносин, архітектури, містбудування та благоустрою Нагорнюк І.В. внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК