Про затвердження документацій із землеустрою та умов продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, надання дозволу на складання документації із землеустрою

Дата: 15.06.2021 14:49

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Десята сесія                                                              VIIІ скликання

від  10.06.2021 р.                                                                                 № 313

З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах та поповнення  бюджету міської ради, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок та звернення суб’єктів господарювання, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення відповідно до переліку наведеного в додатку 1 до даного рішення.
  2. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок, відповідно до переліку, зазначеного в додатку 2 до даного рішення.
  3. Затвердити умови продажу права оренди на земельні ділянки, встановивши наступне:
    1. Стартовий розмір річної орендної плати для земельних ділянок по всіх лотах становить 12% .

Гарантійний внесок становить 30% від стартової ціни продажу лоту.

Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту.

1. Встановити строк оренди земельних ділянок, зазначених в додатку 4 до даного рішення   , - 10 років.
  2. За результатами земельних торгів у формі аукціону з переможцем по кожному лоту підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі, безпосередньо в день проведення земельних торгів.
  3. Уповноважити сільського голову Максима Самчика (або іншу уповноважену особу) бути присутнім на земельних торгах.
  4. Місце проведення земельних торгів: Житомирська область, місто Бердичів, площа Соборна, 23.
  5. Уповноважити виконавця торгів, Приватну фірму «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза», визначити дату проведення земельних торгів, згідно чинного законодавства.

Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни права оренди на земельну ділянку.

Переможець земельних торгів відшкодовує Виконавцю земельних торгів вартість витрат (видатків), здійснених на підготовку Лоту до продажу, організацію та проведення земельних торгів:

• витрати за послуги з проведення агрохімічного обстеження та виготовлення агрохімічного паспорта (у разі проведення);
  • витрати на підготовку лотів до проведення земельних торгів, що включають вартість робіт із землеустрою;
  • винагороду Виконавця в розмірі 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Плата за користування земельними ділянками на перший рік оренди за виключенням внесеного гарантійного внеску, а також суми витрат, здійснені виконавцем земельних торгів на підготовку лотів до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягають сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору оренди.

1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 1820883600:03:000:0540 площею 30,4305 га на земельні ділянки площами 15,0000 та 15,4305 га.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології

Сільський голова                                                       Максим САМЧИК

до рішення сільської ради

від 10.06.2021р. № 313