Про затвердження структури та зменшення штатної чисельності  КНП «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 27.04.2021 09:33

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Дев’ята   сесія                                                                               VIII скликання

від 22.04. 2021р.                                                                                          №  215

Відповідно  ст.ст. 26,60  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Швайківської сільської ради від 16.04.2021р. №162 «Про створення КНП «Центр ПМСД» Швайківської сільської ради», враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити структуру та граничну штатну чисельність Комунального некомерційного підприємства «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області в новій редакції (додаток 1).
  2. Ліквідувати Фельдшерський пункт в с.Катеринівка, Швайківської сільської ради, вул.Усадьби, 1А.
  3. Директору Комунального некомерційного підприємства «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області попередити працівників про зміну істотних умов праці та подальше звільнення відповідно до Кодексу Законів про Працю України.

Сільський голова                                      Максим САМЧИК