Про  об’єднання бібліотек

Дата: 27.04.2021 09:32

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Дев‘ята сесія                                                                                      VIIІ скликання

від 22.04.2021р.                                                                                                № 214

Про  об’єднання бібліотек

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні",  статті 12 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», з метою підвищення якості надання бібліотечних послуг та оптимізації бюджетних видатків, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити структурний підрозділ Озадівської сільської бібліотеки – бібліотечний пункт при Озадівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

1.1. Визначити, що обслуговування бібліотечного пункту при Озадівському ЗЗСО І-ІІІ ст. здійснюватиме бібліотекар КЗ «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради».

1.2. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради спільно з КЗ «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»:

- Утворити комісію з приймання-передачі бібліотечного фонду та в строк до 25.06.2021р. здійснити приймання-передачі бібліотечного фонду.

1.3. Директору Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ст. вивести з штатного розпису посаду бібліотекаря та здійснити вивільнення у відповідності до трудового законодавства України.

2. Утворити структурний підрозділ Бистрицької сільської бібліотеки – бібліотечний пункт при Бистрицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

1.1. Визначити, що обслуговування бібліотечного пункту при Бистрицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. здійснюватиме бібліотекар КЗ «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради».

1.3. Директору Бистрицького ЗЗСО І-ІІІ ст. вивести з штатного розпису посаду бібліотекаря та здійснити вивільнення у відповідності до трудового законодавства України.

3. Утворити структурний підрозділ Романівської сільської бібліотеки – бібліотечний пункт при Романівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

1.1. Визначити, що обслуговування бібліотечного пункту при Романівському ЗЗСО І-ІІІ ст. здійснюватиме бібліотекар КЗ «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради».

1.3. Директору Романівського ЗЗСО І-ІІІ ст. вивести з штатного розпису посаду бібліотекаря та здійснити вивільнення у відповідності до трудового законодавства України.

4. Директору КЗ «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради» Кобилінському Л.П. попередити працівників бібліотек про зміну істотних умов праці.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК