Про внесення змін до рішення від 29.05.2020р. №464 «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради, затвердження його структури,  графіку роботи та Положення про ЦНАП»

Дата: 27.04.2021 09:29

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Дев’ята сесія                                                                                       VIIІ скликання

від  22.04.2021р.                                                                                            № 217

Про внесення змін до рішення від 29.05.2020р. №464

«Про створення Центру надання адміністративних

послуг виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради,

затвердження його структури,  графіку роботи

та Положення про ЦНАП»

З метою поліпшення якості надання адміністративних послуг жителям Райгородоцької громади, у відповідності до Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 р.№ 118 «Про затвердження Примірного положення центру надання адміністративних послуг»,  керуючись ст.ст.25,26, ч. 4 ст. 54, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення Райгородоцької сільської ради від 29.05.2020 року №464 «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради, затвердження його структури,  графіку роботи та Положення про ЦНАП» шляхом доповнення у всіх відмінках слова - ЦНАП  або Центр надання адміністративних послуг словами – Центр «Дія».
  2. Визначити функціональне використання нежитлової будівлі комунальної власності (Будинок культури) загальною площею 1576,9 кв.м. за адресою с. Райгородок, вул.Соборна,18а, під розміщення Центру надання адміністративних послуг - Центр «Дія» Райгородоцької сільської ради за виключенням:

- площі підвальних приміщень (протирадіаційне укриття) - 397,2 кв.м.;

- площі Глядацької зали - 297,9 кв.м.

3. Передати з балансу Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» нежитлову будівлю «Будинок культури» за адресою с. Райгородок, вул. Соборна,18а на баланс Райгородоцької сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Самчика М.Ю. та начальника відділу організації надання адміністративних послуг Томчук І.Є.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК