Про створення КП «Райгородоцьке»

Дата: 27.01.2021 17:40

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                               VIIІ скликання

від 22.01.2021р.                                                                                     №  101

Про створення КП «Райгородоцьке»

Відповідно до ст.142 Конституції України, Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій»,  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Створити юридичну особу - Комунальне підприємство «Райгородоцьке» Райгородоцької сільської ради шляхом злиття Комунального підприємства «Джерело» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 42848273) та Комунального підприємства «Містечко+» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 41941359).
      2. Припинити юридичну особу КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЖЕРЕЛО» РАЙГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 42848273) в результаті реорганізації шляхом злиття.
      3. Припинити юридичну особу КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСТЕЧКО+» РАЙГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ (код ЄДРПОУ 41941359) в результаті реорганізації шляхом злиття.
      4. Створити комісію з реорганізації Комунального підприємства  «Джерело» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 42848273) у складі згідно додатку 1 та визначити її місцезнаходження: Україна, 13360, Житомирська область, Бердичівський район, с. Озадівка, вул. Центральна,7.
      5. Створити комісію з реорганізації Комунального підприємства  «Містечко+» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 41941359) у складі згідно додатку 2 та визначити її місцезнаходження: Україна, 13319, Житомирська область, Бердичівський район, с. Романівка, вул.. Луганська,101А.
      6. Встановити двомісячний строк для заявлення кредиторами вимог до Комунального підприємства  «Джерело» Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області  (код ЄДРПОУ 42848273) з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення відповідної юридичної особи.
      7. Встановити двомісячний строк для заявлення кредиторами вимог до Комунального підприємства  «Містечко+» Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 41941359) з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення відповідної юридичної особи.
      8. Комісіям з реорганізації:
  • подати державному реєстратору документи, необхідні для державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (злиття), у встановлений законодавством термін – протягом трьох робочих днів;
  • провести інвентаризацію усіх активів і пасивів, лімітів, фондів щодо юридичної особи та за підсумками інвентаризації скласти передавальний акт;
  • розглянути, в разі надходження, окремо кожну вимогу кредитора, зокрема щодо сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, після чого прийняти відповідне рішення, яке надіслати кредитору не пізніше 30 днів з дня отримання відповідної вимоги кредитора;
  • надати на затвердження до Райгородоцької сільської ради передавальний акт;
  • передати документи постійного зберігання до відповідної архівної установи;
  • здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством.
      1. Встановити, що Комунальне підприємство  «Райгородоцьке» Райгородоцької сільської ради є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Комунального підприємства  «Джерело» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 42848273) та Комунального підприємства  «Містечко+» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 41941359).
      2.  Уповноважити голів комісій з реорганізації Комунального підприємства  «Джерело» Райгородоцької сільської ради  (код ЄДРПОУ 42848273) Шнайдер Мирославу Олександрівну та Комунального підприємства  «Містечко+» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 41941359) Боголюб Юлію Цезарівну :
  • вчиняти всі передбачені чинним законодавством дії, представляти інтереси юридичної особи під час вчинення дій, пов’язаних з реорганізацією, у тому числі з правом підписання платіжних, фінансових, розпорядчих та інших документів;
  • підготувати відповідний пакет документів та звернутися до органу реєстрації у порядку, встановленому законодавством України, для вчинення реєстраційних дій.
      1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                  Максим САМЧИК

до рішення сільської ради від 22.01.2021 № 101

Комісії з реорганізації Комунального підприємства