Відзначення Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 15:12

Враховуючи нинішні реалії, кожне наше державне свято сприймається особливо значуще. Адже у час війни росії, спрямованої на знищення нашого народу, дати, що нагадують нам про нашу боротьбу за державність і про ствердження нас як нації, набувають нового символізму.

З нагоди відзначення 26-ї річниці від дня прийняття Основного Закону – Конституції України відбувся захід у селі Райгородок.

Сільський голова Максим Самчик, секретар сільської ради Світлана Барановська, старости, працівники сільської ради, учнівська молодь зібралися  разом, щоб  відзначити це свято у єдності  та з величезною вірою у нашу Перемогу.

У своєму виступі сільський голова наголосив, що Конституція України раз і назавжди закріпила те, проти чого сьогодні виступає ворог: наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, нашу мову, наші гарантії в забезпеченні прав людини та громадянина, наше бажання бути членами міжнародної спільноти. Сьогодні ворог посягає на основні цінності українського народу, проте, разом із Збройними силами України ми будемо захищати та виборювати їх

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про українців, які віддали свої життя за свободу і незалежність України.