У Бердичеві патрульні затримали чоловіка за крадіжку, вчинену ним за кілька годин після звільнення з в’язниці

Дата: 20.06.2022 08:46

17 червня до поліції надійшло повідомлення від приватного підприємця про крадіжку товару. Прибулим на місце події поліцейським жінка розповіла, що з її торгівельного павільйону зникли чоловічі кросівки. Тож правоохоронці розпочали опитування ймовірних очевидців події.

У це й же час працівники сектору реагування патрульної поліції відпрацьовували прилеглу територію та перевіряли підозрілих осіб. У результаті неподалік від місця вчинення правопорушення патрульні затримали чоловіка, у якого виявили викрадений товар.

Як з’ясувалося, цього дня 29-річний житель Кривого Рогу звільнився з бердичівської виправної установи, де відбував покарання за вчинення аналогічного злочину. Тож чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Нині розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення затриманому підозри та обрання йому запобіжного заходу.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Бердичівський районний відділ поліції