26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 11:04

Минають роки і десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилює людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі.

26 квітня –  день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки  та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії, а також працівникам Чорнобильської АЕС сьогодення, особливо тим, що в полоні окупантів відпрацювали 600-годинну найдовшу зміну в історії АЕС, всім українцям, що залишаються мужніми, роблять свою справу та захищають світ від проросійського лиха.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!