Райгородоцький сільський голова прозвітував про роботу за 2021 рік

Дата: 18.02.2022 16:29

18 лютого 2022 року сільський голова Максим Самчик прозвітував про свою роботу, діяльність сільської ради та її виконавчого комітету за 2021 рік перед жителями Андріяшівського старостинського округу.

Очільник громади ознайомив присутніх з роботою ради, особливостями формування місцевого бюджету, обсягами проведених робіт на об'єктах комунальної власності сільської ради, акцентував увагу присутніх на актуальних проблемних питання розвитку громади, окреслив найважливіші питання функціонування та життєдіяльності населених пунктів сільської ради, які планується вирішити у 2022 році та висловив переконання, що в разі продовження співпраці депутатського корпусу сільської ради, активної участі громадськості вдасться реалізувати задумане.

Присутні на заході взяли активну участь в обговоренні перспективних планів роботи сільської ради.