Відбувся захід до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 15:12

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

Сьогодні з нагоди вшанування пам’яті Героїв у селі Андріяшівка відбувся мітинг-реквієм.

Зворушливо і проникливо звучали вірші та пісні про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто вийшов на Майдан та про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України воїнів та пройшли до місцевого кладовища,  де поклали квіти до могил полеглих героїв-земляків.

Також  відбулось покладання квітів до могили військовослужбовця Козирука  Петра  Михайловича, який загинув в зоні АТО, на кладовищі у селі Райгородок.