Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Маркушівському  старостинському окрузі

Дата: 09.02.2022 17:18

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН                                                            ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

сільського голови

від  09.02.2022                          с.Райгородок                                               № 14

З метою реалізації жителями Маркушівського старостинського округу Райгородоцької сільської ради свого права на участь у місцевому самоврядуванні, відповідно до статті 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення (громадські слухання, зборів громадян, інших форм консультації з громадськістю, далі -  громадські обговорення) кандидатури старости у Райгородоцької сільській раді, затвердженого рішенням Райгородоцької сільської ради від 30.08.2021р. №348 «Про утворення та ліквідацію старостинських округів Райгородоцької сільської ради» та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Вношу ініціативу щодо проведення громадського обговорення кандидатури НАГОРНЮК Інни Вікторівни  на посаду старости Маркушівського  старостинського округу Райгородоцької сільської ради.

2.  Провести громадські обговорення (громадські слухання) кандидатури НАГОРНЮК Інни Вікторівни  на посаду старости Маркушівського  старостинського округу Райгородоцької сільської ради:

2.1.біля Будинку культури  с.Маркуші  «25» лютого 2022р. о 1300;

2.2. біля клубу с.Обухівка  «25» лютого  2022р. о 1100;

3. Загальному відділу сільської ради (Тимченко Н.П.) забезпечити:

3.1. Оприлюднення інформації про громадські обговорення на офіційному веб-сайті Райгородоцької сільської ради та на Дошках оголошень вказаних населених пунктів.

3.2. Документальне оформлення громадських обговорень та їх результатів відповідно до Порядку проведення громадського обговорення (громадські слухання, зборів громадян, інших форм консультації з громадськістю, далі -  громадські обговорення) кандидатури старости у Райгородоцької сільській раді.

4.  Під час проведення громадських обговорень дотримуватись протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                       Максим САМЧИК