У селі Велика П'ятигірка виявлено випадок сказу серед тварин

Дата: 08.02.2022 16:04

Сьогодні, 8 лютого 2022 року,  відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Райгородоцькій сільській раді.

Члени комісії обговорили питання про затвердження протиепізоотичних заходів в зв'язку з виявленням випадку захворювання лисиці на сказ в селі Велика П'ятигірка.

Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняті відповідних рішень були запрошені представники Бердичівського управління Держпродспоживслужби, працівники міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини, Бердичівського міжрайонного відділу державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Голова комісії Олег Коріненко проінформував, що 06 лютого на територію обійстя жителя села В.П'ятигірка, що по вул. Польова, забіг лис та мав контакт з домашніми собаками. Господар вбив лиса та повідомив фахівців ветеринарної лікарні про подію.

За результатами засідання комісія вирішила:

1. Населений пункт с.В.П'ятигірка  з прилеглими до нього територіями відстанню до 2 км оголосити неблагополучними по сказу тварин.
  2. Ввести в с.В.П'ятигірка карантинні обмеження по сказу тварин з 08.02.2022 року на 60 діб.
  3. Затвердити заходи по оздоровленню і профілактиці захворювань тварин на сказ в с.В.П'ятигірка та загрозливої території.

Шановні жителі ,будьте уважними і обережними.