Бердичівська ДПІ: Особливості подання ф. №20-ОПП у разі створення відокремлених підрозділів

Дата: 07.02.2022 11:35

Бердичівська ДПІ інформує, що у разі, якщо відокремлений підрозділ платника податків веде бухгалтерський облік своїх операцій, відокремлений баланс, реєструється в ЄДР, та йому делеговано право сплачувати податок на доходи фізичних осіб, тоді платник податків не зобов’язаний:

- ставати на облік у відповідному контролюючому органі за неосновним місцем обліку за місцезнаходженням відокремленого підрозділу, в якому за трудовим договором будуть працювати (мати постійне місце роботи) співробітники цієї юридичної особи;

- подавати повідомлення за ф. №20-ОПП щодо таких відокремлених підрозділів.

У разі, якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб – працівників такого відокремленого підрозділу, або якщо платник податків за місцезнаходженням означеного відокремленого підрозділу має інші підрозділи, майно, об’єкти оподаткування або об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, що не перебувають на балансі або у складі означеного відокремленого підрозділу, а перебувають на балансі великого платника податків, тоді такий платник податків зобов’язаний:

- ставати на облік у відповідному контролюючому органі за неосновним місцем обліку за місцезнаходженням відокремленого підрозділу;

- подавати повідомлення за ф. №20-ОПП щодо таких відокремлених підрозділів.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області