Бердичівська ДПІ: Ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка застосовується щодо вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів

Дата: 09.11.2021 11:05

Бердичівська ДПІ інформує, що ставки збору щодо об’єкту одноразового (спеціального) добровільного декларування у вигляді цінних паперів (державних облігацій України) застосовуються у наступних розмірах:

5 відс., якщо вказані облігації, знаходяться (зареєстровані) в Україні (як альтернативу платник податків може обрати ставку 6 відс. із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно);

9 відс., якщо зазначені облігації знаходяться (зареєстровані) за кордоном (як альтернативу платник податків може обрати ставку 11,5 відс. із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно).

При цьому, тимчасово з 01 вересня 2021 року по 01 березня 2022 року ставка збору застосовується у розмірі 7 відсотків. Як альтернативу платник податків може обрати ставку 9,5 відс. із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Крім того, щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, застосовується ставка 2,5 відсотка.