Під Бердичевом під колеса автомобіля потрапили двоє дівчаток: поліція з’ясовує обставини

Дата: 08.11.2021 11:08

Дорожньо-транспортна пригода сталася увечері 5 листопада у смт Гришківцях. Травми у ДТП отримали 13-річна місцева жителька та 14-річна бердичівлянка.

Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-2107, 53-річний житель Гришковецької громади, рухаючись вул. Центральною селища, здійснив наїзд на пішоходів, які переходили проїжджу частину.

У результаті ДТП травми отримали двоє дівчаток-підлітків, жителька селища 2008 р.н. та бердичівлянка 2007 р.н. Дітей ушпиталили до Бердичівської лікарні.

Поліцейські з’ясовують обставини події в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Відділ комунікації поліції Житомирської області