Відбулось п'ятнадцяте пленарне засідання сільської ради

Дата: 04.11.2021 15:30

03 листопада 2021 року відбулось п'ятнадцяте пленарне засідання  Райгородоцької сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 18  депутатів, старости, керівники установ

На розгляд і вирішення п'ятнадцятої сесії було внесено 42 питання порядку денного. Напередодні всі питання були опрацьовані профільними постійними комісіями.

Так, у ході засідання депутати  затвердили:

- кандидатуру Капустинського Максима Петровича старостою Андріяшівського старостинського округу;

- фінансовий план КНП «Стоматологічна поліклініка Бердичівського району» на 2022 рік;

- Положення про помічника-консультанта депутата Райгородоцької сільської ради;

-  Статут Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»;

- рішення виконавчого комітету про надання одноразової грошової допомоги жителям громади.

Також  було підтримано рішення про внесення змін до бюджету сільської ради на 2021 рік та внесено зміни до складу виконавчого комітету сільської ради.

Окрім того обранці громади розглянули  низку земельних та інших важливих для життєдіяльності громади питань.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання п'ятнадцятої сесії сільської ради пройшло злагоджено та організовано, адже прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.