Бердичівська ДПІ: Про застосування РРО та/або ПРРО ФОП - платниками єдиного податку при реалізації столових вин

Дата: 01.11.2021 18:28

Бердичівська ДПІ повідомляє, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) при роздрібній торгівлі столовими винами, але зобов’язані використовувати розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій при продажу всіх товарів ( частина 7 ст. 15 прим. 3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального»).

Водночас, у разі перевищення обсягу доходу в розмірі 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, такі особи зобов’язані застосувати РРО та/або ПРРО в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання, як платника єдиного податку.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області