Велике будівництво на Житомирщині: завершуються роботи з влаштування дорожнього покриття на автодорозі Житомир — Чернівці

Дата: 25.10.2021 14:54

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці км 62+200 – 68+700, км 69+099 – 75+599, що поблизу сіл Красносілка, Великий Браталів, Михайлівка та Кутище, тривають роботи з влаштування фінішного шару асфальтобетонної суміші.

Загальна протяжність ділянки, яка ремонтується,  13 км. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Наразі на об’єкті ремонту працює близько 30 робітників та 15 одиниць техніки.

Також у рамках президентської програми планується з’єднати якісною дорогою Житомирську та Хмельницьку області. Зараз у визначеному напрямку ремонтні роботи тривають на 7 ділянках дороги.

Нагадаємо, що також на Житомирщині тривають роботи з ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування національного значення Н-03 Житомир поблизу села Кілки Вільшанської територіальної громади Житомирського району.