Острів кохання

Дата: 14.09.2021 15:35

Острів кохання - одне з найромантичніших місць нашої громади, яке вабить до себе не тільки закоханих, але й самотніх, тих, хто вірить у справжні почуття і шукає свою половинку. Дивну силу має це місце. Говорять люди, що дуже давно тут народилась прекрасна дівчина. Та не тільки неймовірна краса вирізняла її, а й лагідна вдача, гострий розум. І ось закохалася вона у красеня хлопця, але невблаганна доля розпорядилася так, що недовгим було їхнє щастя. Історія кохання завершилася трагічно: гостра стріла пронзила груди, сповнені найпрекраснішим на землі почуттям. Душі хлопця і дівчини, не покинули цього місця, а оселилися на острівці. З тих пір вони допомагають всім, хто приходить сюди, не втратити своє кохання. Лебедина сімя, яка оселилася на острівці є тому підтвердженням. Тут - красиві краєвиди і молоді пари після реєстрації шлюбу часто приїжджають сюди сфотографуватися, а лебеді стали прикладом безмежного кохання і справжньої вірності. Для відпочинку встановлено альтанки, деревяні лавочки, мангал, гойдалку, зроблено поручні на містку, що веде на острів кохання.