Велике будівництво на Житомирщині: голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк перевірила хід виконання робіт на одному з об’єктів

Дата: 14.09.2021 15:16

На Житомирщині триває розбудова та відновлення дорожньої інфраструктури завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Просто зараз на території Бердичівського району проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060102 Андрушівка-Червоне-Закутинці км 24+543 – км 32+406.

За якістю виконання робіт особисто стежить голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк. Вона щоразу виїжджає на місце, перевіряючи кожен кілометр відновленої ділянки дороги. В рамках програми за два роки планується відремонтувати майже 8 кілометрів дорожнього покриття та провести роботи по розширенню проїзної частини. У середу, 8 вересня, голова адміністрації знову побувала на об’єкті.

«Автомобільна дорога Андрушівка-Червоне-Закутинці має для нас надзвичайно важливе значення, оскільки з’єднує між собою транспортним сполученням громади Бердичівського району. Усі пам’ятають, у якому стані заходилося дорожнє покриття. Саме завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» громади Житомирської області почали нарешті вирішувати глобальні питання, що потребували значного фінансового ресурсу» - зазначила Людмила Димидюк.

Довідково: на Житомирщині триває розбудова транспортної інфраструктури, зокрема автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.
Також у Коростенському районі розпочато ремонт автошляху М-21 на км 50+483 – км 71+990.