У закладах загальної середньої освіти Райгородоцької громади відбулось свято Першого дзвоника

Дата: 01.09.2021 16:55

1 вересня у навчальних закладах Райгородоцької громади пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

Цей день - визначний і радісний для кожного школяра, адже знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Зранку порадувало тепле сонечко і радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я.

Першовересневе свято  відбулося у всіх закладах освіти громади і пройшло організовано, з різноманітними розважальними й  пізнавальними заходами, численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами.

Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

А для когось свято Першого дзвоника - перше у житті. З нього розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перший крок на шляху до Країни Знань.

Святкові заходи у всіх навчальних закладах були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності.

Тож у добру путь, наші школярі.