Вшанували пам'ять загиблого воїна АТО Василя Малянівського

Дата: 31.08.2021 18:15

Сім років тому,  31 серпня 2014 року, жахлива війна на сході України забрала життя молодого воїна, відданого патріота, старшого солдата  Малянівського Василя Івановича, уродженця села Андріяшівка.

До останнього подиху наш земляк боровся за рідну землю та віддав за неї життя під час обстрілу поблизу с. Весела Гора Луганської області.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Василь Малянівський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, керівництво громади вшанували пам’ять Василя хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу Героя.

Вічна йому слава!

Герої не вмирають!