У Будинку культури села Бистрик відбулося пленарне засідання 12-ої сесії сільської ради

Дата: 23.07.2021 20:09

23 липня о 12 годині   у Будинку культури села Бистрик  відбулося пленарне засідання 12-ої  сесії сільської ради, яке відкрив та провів сільський голова Максим САМЧИК.

На порядок денний пленарного засідання вносилося 28 питань. Всі вони були попередньо розглянуті профільними комісіями сільської  ради. Із 21 депутатів Райгородоцької сільської  ради на засідання  прибули 18 осіб.

Серед розглянутих питань порядку денного - низка бюджетні питання. Так, рішенням сесії внесено зміни до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2021 рік, затверджено звіт про виконання бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

Велику кількість питань порядку денного складали земельні питання щодо надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у оренду; надання дозволу на розроблення проєктів  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства; надання дозволу на розроблення проєктів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення сінокосіння випасання худоби; надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності; припинення права користування земельними ділянками громадянами  та інші.

По кожному питанню, шляхом поіменного голосування, було прийнято відповідні рішення.

Сесія пройшла злагоджено та конструктивно.

.Фото без описуФото без опису