Дата: 23.07.2021 18:57

У ході підготовки до пленарного засідання 12 сесії Райгородоцької сільської ради, 23 липня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання.

Взяли участь у даному засіданні члени комісії: Людмила Михальченко,  Володимир Андрущенко, Олександр Вовк, Григорій Огороднійчук, секретар сільської  ради Світлана Барановська, начальник відділу фінансів Наталія Мельничук.

Вела засідання голова постійної комісії Людмила Михальченко.

На початку засідання члени постійної комісії обговорили й опрацювали всі питання порядку денного.

Робота комісій була плідною, особливу увагу приділили питанню «Про внесення зміи до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2021 рік», «Про затвердження  звіту про виконання бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади за перше півріччя 2021 року».

Члени постійної комісії  прийшли до згоди з усіх питань та прийняли рішення, щодо внесення їх на розгляд сесії сільської ради.Фото без опису