Дата: 22.07.2021 17:34

Напередодні пленарного засідання Райгородоцької сільської  ради, яке відбудеться 23 липня, активно працюють постійні комісії.

22 липня 2021 року відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Участь у ньому взяли депутати: Валерій Барановський, Валерій Беляков, Павло Венгровський, Володимир Сінько, Володимир Яворський,  сільський голова Максим Самчик, секретар сільської ради Світлана Барановська, начальник відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою апарату сільської ради  Олена Гегач та  старости старостинських округів.

Постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, а це припинення права користування земельними ділянками громадянами; надання дозволу на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства; відмова у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на території Райгородоцької сільської ради; передача у приватну власність; надання дозволу на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення сінокосіння випасання худоби; затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та інші.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили внести питання, що пройшли належний розгляд на чергове пленарне засідання сільської  ради