Відбулось одинадцяте пленарне засідання сільської ради

Дата: 05.07.2021 09:09

02 липня 2021 року відбулась одинадцята сесія Райгородоцької сільської ради.  У роботі пленарного засідання взяли участь  13 депутатів, старости, начальники структурних підрозділів апарату сільської ради.

У ході сесії депутати розглянули 8 питань:

1. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської   територіальної громади на 2021 рік.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів.

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради  від 23.06.2021року  68 «Про надання одноразової грошової допомоги Павловській О.М.».

4. Про затвердження програми «Забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених  осіб та членів  їх  сімей, які проживають на території Райгородоцької сільської ради на 2021-2025рр.».

5. Про розробку детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Лісова, 2В в с.Кустин.

6. Про передачу основних засобів з балансу КНП «Райгородоцький Центр ПМСД» у власність Швайківській сільській раді.

7. Про звернення до Верховної Ради України про підтримку законопроєкту щодо деолігархізації.

8. Про звернення до Верховної Ради України про підтримку законопроєктів щодо малої приватизації.

Засідання  пройшло злагоджено та організовано, так як прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.

Прийняті сільською радою рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».