Поліцейські оголосили двом парубкам підозру у крадіжці вартісного електроінструменту

Дата: 09.06.2021 17:12

8 червня двом молодикам із с. Великої П’ятигірки слідчі Бердичівського районного відділу поліції повідомили про підозру у крадіжці станка, якого вони викрали з будинку  односельця. Досудове розслідування триває.

У травні із заявою про крадіжку до правоохоронців звернувся 33-річний житель Райгородецької громади. Чоловік розповів, що виявив пошкоджені у сінях двері та  відсутність електричного точильного станка.

Оперативники встановили, що до крадіжки причетні раніше судимий за майнові злочини 18-річний парубок, місцевий житель, та його 21-річний сусід. У скоєному молодики зізналися та повідомили поліцейським, що викрадений інструмент продали, а гроші витратили на їжу та алкоголь.

Правоохоронці вилучили викрадене у нового господаря.

8 червня під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури поліцейські оголосили чоловікам про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Триває досудове розслідування, у рамках якого правоохоронці перевіряють підозрюваних на причетність до інших подібних злочинів, які були вчинені на території Бердичівщини.

За чинним законодавством молодикам загрожує ув’язнення строком від 3 до 6 років.

Бердичівський районний відділ поліції