Діти пільгової категорії  Райгородоцької територіальної громади стали учасниками обласного заходу з нагоди  Дня захисту дітей

Дата: 07.06.2021 10:40

4 червня діти пільгової категорії  Райгородоцької територіальної громади віком від 7 до 12 років стали учасниками обласного заходу з нагоди  Дня захисту дітей,  який проходив у м. Житомирі.

Організаторами заходу для дітей була підготовлена розважальна програма з різноманітними локаціями, катання на атракціонах, екскурсія на набережну річки Тетерів та гала-концерт дитячого телевізійного шоу «Талант є».

Дітлахи відвідали виставку техніки від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та  Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

На завершення -  фото на пам'ять і солодкі подарунки від  Житомирської обласної ради, облдержадміністрації та благодійного фонду «Надія є».