Поліцейські оголосили бердичівлянину про підозру у крадіжці велосипеда

Дата: 03.06.2021 08:55

39-річному місцевому жителю слідчі Бердичівського районного відділу поліції повідомили про підозру у крадіжці дитячого двоколісника, якого він викрав з двору чужого домоволодіння. Досудове розслідування триває.

Тиждень тому із заявою про крадіжку до правоохоронців звернулась 33-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що за кілька годин її відсутності з подвір’я обійстя зник велосипед її дитини.

Оперативники встановили причетного до правопорушення 39-річного місцевого жителя, який у скоєному зізнався та пояснив, що скористався відсутністю господині і забрав двоколісник прямо з ганку її будинку. Велосипед він одразу продав, а гроші витратив на алкоголь.

Правоохоронці вилучили викрадене у нового господаря.

Днями поліцейські оголосили чоловікові про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Триває досудове розслідування, в рамках якого правоохоронці перевіряють підозрюваного на причетність до інших подібних злочинів, які були вчинені на території Бердичівщини.

За чинним законодавством чоловікові загрожує ув’язнення строком від 3 до 6 років.

Бердичівський районний відділ поліції