У Бердичеві поліцейські розслідують ДТП з травмуванням мотоцикліста

Дата: 18.05.2021 12:46

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 травня близько 18:50   перехресті в напрямку площі Сідлецької у м. Бердичеві. Унаслідок зіткнення з автомобілем тілесні ушкодження отримав водій двоколісника.

Попередньо, водій автомобіля «Шкода», 68-річний місцевий житель, здійснюючи поворот на головну дорогу, допустив зіткнення з мотоциклом «Мустанг» під керуванням 58-річного жителя смт Гришківців.

У результаті ДТП мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, йому надали медичну допомогу без ушпиталення.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події.

Водночас правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.

Відділ комунікації поліції Житомирської області