Привітання сільського голови з Днем пам’яті та примирення та 76 річницею Перемоги

Дата: 07.05.2021 08:28

Шановні жителі громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою

Сільський голова                                             Максим САМЧИК