Відбулось дев'яте пленарне засідання Райгородоцької сільської ради

Дата: 23.04.2021 10:01

22 квітня 2021 року відбулось дев'яте  пленарне засідання  Райгородоцької сільської ради.

У роботі сесії взяли участь14  депутатів. На сесії були присутні голова районної ради Олександр Балянов, старости, керівники установ

На розгляд і вирішення дев'ятої сесії було внесено 50 питань порядку денного. Напередодні всі питання були опрацьовані профільними постійними комісіями сільської ради.

Депутати  затвердили ряд програм:

•  Програму охорони навколишнього природного середовища на території Райгородоцької сільської ради  на 2021-2023 роки;
  • Програму витрат на надання пільг з послуг зв’язку та Порядку відшкодування вартості знижки на абонентську плату за користування телефоном окремим категоріям громадян  Райгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки;
  • Програму підтримки та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021 рік;
  • Програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Райгородоцької сільської ради на 2021- 2025 роки.

Також одноголосно підтримали рішення про внесення змін до бюджету сільської ради на 2021 рік та затвердили Порядок  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території  Райгородоцької сільської ради.

Окрім того обранці громади розглянули  низку земельних та інших важливих для життєдіяльності громади питань.

Прийняті сільською радою рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».