Відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 16:02

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних  цінностей Революції Гідності.

19 лютого 2021 року біля Андріяшівської загальноосвітньої школи, на стіні якої знаходиться меморіальна дошка, присвячена уродженцям села Андріяшівка Павлу Володимировичу Ящуку, Сергію Петровичу Коренівському та Василю Івановичу Малянівському, які загинули на Сході країни під час виконання військових обов’язків у зоні проведення Антитерористичної операції, відбувся мітинг – реквієм.

Участь у заході взяли сільський голова Максим Самчик, секретар сільської ради Світлана Барановська, перший заступник сільського голови Олег Коріненко, старости, депутати сільської ради, рідні загиблих учасників АТО, учнівська молодь та місцеві жителі.

Зворушливо і проникливо звучали вірші та пісні про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто вийшов на Майдан та про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та пройшли до місцевого кладовища,  де поклали квіти до могил полеглих героїв-земляків.

Також  відбулось покладання квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні АТО на сході України, на кладовищах у селі Райгородок до могили Козирука  Петра  Михайловича  та у селі Бистрик  до могили  Ковтуна Сергія Леонтійовича.

Ми схиляємо голови перед нашими земляками, які загинули, захищаючи цілісність нашої Держави.