Привітали з ювілеєм

Дата: 30.01.2021 18:26

Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей житель села Бистрик  Віталій Лукашович Іськов.

Віталій Лукашович пропрацював все життя механізатором у рідному селі, був бригадиром, а ще брав участь в освоєнні цілинних земель. Був нагороджений урядовою нагородою – Орденом Трудового Червоного Прапору. Але, мабуть, найбільшою нагородою долі є те, що разом з дружиною Любов¢ю Михайлівною вони народили та виховали трьох дітей, мають 7 онуків та 8 правнуків.

Вітали шанованого у селі чоловіка зі славним ювілеєм сільський голова Максим Самчик, секретар сільської ради Світлана Барановська, староста Бистрицького старостинського округу Тетяна Кузьмич та жителі села.

Багато теплих слів звучало цього дня на адресу ювіляра.

Низький уклін Вам, Віталію Лукашовичу, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це  є запорукою довголіття.