22 січня 2021 року відбулась шоста сесія Райгородоцької сільської ради

Дата: 28.01.2021 10:57

22 січня 2021 року відбулась шоста сесія Райгородоцької сільської ради.  У роботі пленарного засідання взяли участь  17 депутатів, старости, начальники структурних підрозділів апарату сільської ради.

У ході сесії депутати розглянули 54 питання:

1.Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської ради на 2021 рік.

2.Про розподіл функціональних обов’язків між головою, першим заступником та секретарем сільської ради.

3.Про затвердження структури та загальної штатної чисельності апарату Райгородоцької сільської ради та її виконавчих органів.

4. Про відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення.

5.Про переведення Вороновича С.М.

6.Про внесення змін до рішення Райгородоцької сільської ради від 20.11.2020 року № 7 «Про утворення виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради та затвердження його персонального складу».

7.Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Райгородоцької сільської ради».

8.Про затвердження Положення про надання матеріальної допомоги

та преміювання посадових осіб і працівників Райгородоцької сільської ради.

9. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Райгородоцький Центр ПМСД».

10.Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради»

11.Про затвердження положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Райгородоцької сільської ради.

12.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

13.Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Тимошенко Світлані Валентинівні.

14.Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня»Прилепі Ніні Анатоліївні

15.Про затвердження Передавального акту Бистрицької сільської ради.

16.Про затвердження Передавального акту Гардишівської сільської ради.

17.Про затвердження Передавального акту Озадівської сільської ради.

18.Про затвердження Передавального акту Романівської сільської ради.

19.Про затвердження Передавального акту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області

20.Про зміну засновника КП «Джерело».

21.Про зміну засновника КП«Містечко+»

22.Про КП «Райгородоцьке»

23. Про внесення змін до рішення від 19.10.2020р. № 634 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального  майна Райгородоцької сільської ради для передачі  майна  в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

1. Про оренду приміщення.
  2. Про план роботи Райгородоцької сільської ради на 2021 рік
  3. Про надання згоди стати співзасновником та співвласником майна

КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району Житомирської області».

1. Про надання згоди стати співзасновником та співвласником майна

КНП «Стоматологічна поліклініка Бердичівського району»

1. Про надання згоди стати співзасновником та співвласником майна

КП «Трудовий архів Бердичівського району»

29.Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян Райгородоцької сільської ради  на 2021-2025роки.

Також розглянуто 25 питань, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті сільської ради.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання шостої сесії восьмого скликання сільської ради пройшло злагоджено та організовано, адже прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.