Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всього села.Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Дата: 04.08.2020 09:26

Кожний 100-річний ювілей є гордістю району, області, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Свій 100-й день народження відзначила жителька села Мартинівка Олена Яківна Мельник.

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру завітали до ювілярки сільський голова Галина КУДЛАЙ та депутат сільської ради Валерій СТЕПАНСЬКИЙ.

Вітаючи Олену Яківну з особистим святом, сільський голова зазначила, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними.Прожити 100 років – значить прожити цілий вік.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. За 100 років Олена Яківна пройшла нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину своїми здобутками та повагою серед людей.

То ж бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла.