Дорогі випускники Райгородоцької ЗЗСО!

Дата: 04.08.2020 09:24

Знаю, цього дня ви чекали по-особливому. Переживали, нервували, бо ж треба добре здати ЗНО, а тут – карантин, дистанційне навчання, онлайн консультації. Мало того, що останній навчальний рік, то ще й не такий, як завжди.

Щиро радію, що ви змогли здолати усі перешкоди, не розгубилися, зібралися, здали ЗНО. Тепер – у пошуках навчальних закладів, куди можете подати документи. Які б випробування не ставило життя, повірте, вони – не останні. Щиро вірю, що ви зможете їх здолати, загартуватися. Рухайтеся вперед, розвивайте свою громаду, свою Україну.

Ви молоді, перспективні, повні сил і бажання щось змінювати. Нова генерація, за якою – майбутнє. Благословляю у самостійне життя не тільки, як голова громади, а як мати, яка бажає добра своїй дитині. Щасливої долі, нехай вам щастить. Бажаю, щоб усі життєві задуми вдалося реалізувати. Пам’ятайте, що як вас чекатимуть у рідному домі, так і ми будемо завжди раді вітати вас у Райгородоцькій громаді. У добру путь, наші випускники!

З повагою, сільський голова Галина КУДЛАЙ