Шановні жителі Райгородоцької громади.

Дата: 04.08.2020 09:22

5 серпня (середа) о 10год. 00хв. біля Великоп'ятигірського будинку культури буде проводитись благодійний ярмарок на допомогу нашому маленькому жителю с. В. П' ятигірка Козел Денису Сергійовичу!!! Дениско з самого народження бореться з страшною хворобою «Пієлоїдна астроцитома ділянки гіпоталамусу», простими словами пухлина в голові.... На фоні хвороби розвивається атрофія зорових нервів. На лакування Дениска потрібні великі гроші.

Не будьте байдужі, потратьте годину часу, та прийдіть на благодійний ярмарок, адже важлива кожна гривня!!! Не у всіх є інтернет, просимо передати всім сусідам, знайомим!!! На ярмарці можете придбати гарні подаруночки для своїх рідних!!! Всі виручені кошти будуть передані мамі Дениски Ользі.

Хто не зможе приєднатися номер картки мами Дениса

4149 4991 2495 1094 Чорнокнижна Ольга Леонідівна. Не будьмо байдужими до чужого горя.

Фото без опису          Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису