Привітання сільського голови визначним державним святом - Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 11:35

Шановні мешканці Райгородоцької громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

Основний Закон - один для всіх.Ми українці - у нас є право - на рідну мову та свою державу! Шануймо й поважаємо один одного ,пам'ятаючи , що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини,де пануватимуть гуманізм , демократія та справедливість.

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої громади у забезпеченні гідного життя кожного мешканця.

Усім хочеться побажати від усього серця міцного здоров'я та творчого натхнення ,добробуту і затишку у родинах ,високих досягнень , успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України - народовладдя , гуманізму та законності

З повагою, Галина Кудлай