Шановні мешканці Райгородоцької громади доводимо до відома щодо підключення до Інтернету Укртелеком

Дата: 08.05.2020 08:48

Доброго дня!

Станом на 06 травня поточного року маємо наступну статистику по збору попередніх оплат в розрізі населених пунктів:

Андріяшівка: 23 бажаючих, з них 6 оплатили

Лемеші: 9 бажаючих, з них 2 оплатили

Райгородок: 25 бажаючих, з них 8 оплатили.

Тобто по факту на зараз є всього 57 бажаючих і 16 оплат.

Це при тому, що було здійснено і декілька виїздів в село, і я особисто ходив по будинках разом з вашими представниками, роздано було величезну кількість рекламних матеріалів, продзвонено людей, презентовано проект на сесії, створено публікації на сайті, в групі фейсбук та створено окрему вайбер групу.

Всі ці дії не призвели до набору необхідного попиту, про що свідчить мінімальний відклик від проведених активностей. Швидше за все людей влаштовує існуючий Інтернет, то ж ми можемо зробити висновок, що при побудові оптичного Інтернету ми не наберемо необхідну кількість клієнтів (а їх по кейсу має бути більше 200) і не зможемо окупити капітальні інвестиції у майже мільйон гривень.

Ми додатково ще продовжили збір оплат до кінця травня і додали об’єкт в резервну, останню 8-му чергу будівництва, проте поточна ситуація навряд чи зміниться кардинально.

Тому вимушені будемо на початку червня ініціювати відміну об’єкта і повернення коштів тим людям, хто здійснив оплату. Їх ми додатково проінформуємо про процедуру повернення після закінчення карантину.

Дякую за вашу допомогу та співпрацю.