В Райгородоцькому ЗЗСО І-ІІІ ст. проведена роз'яснювальна профілактика захворювання на коронавірус

Дата: 12.03.2020 12:24

В Райгородоцькому ЗЗСО І-ІІІ ст. з метою профілактики захворювання на коронавірус з адміністрацією, педагогічним колективом та техпрацівниками була проведена просвітницька та роз'яснювальна бесіда фельдшером санітарного відділу за дотриманням санітарного законодавства Бердичівського районного управління ГУ Держпродспожив служби в Житомирській області Тарасевич Н.О. В ході бесіди були повідомлені шляхи передачі коронавірусу, симптоми, лікування та профілактика. Як реагувати та захистити себе від хвороби. Усім бажаємо бути здоровими, толерантними, та не забувати про піклування та увагу один до одного!